Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  


                 10 Травня 2016 15:11

                 Навіки у наших серцях...

                 У День Перемоги над нацизмом урочисто відкрили й освятили пам’ятник нашому земляку з Курені Віктору Кеслеру, який поклав життя за Україну у війні, що триває на сході. Знаково, що пам'ятник постав у центрі села поруч із меморіалом загиблим у Другій світовій війні, полеглих у якій вшановуємо саме 9 травня.

                 Учасники заходу висловлювали скорботу за всіма полеглими оборонцями України, згадували подвиг Віктора Кеслера, котрий мужньо загинув при виконанні бойового завдання, захищаючи українську землю. А також висловлювали шану всім живим і, на жаль, полеглим оборонцям свободи і цілісності держави.

                 - На жаль, війна знову, ніби чорний ворон, накрила крилами українську землю. Тож нині справжні патріоти, як і 71 рік тому наші діди та прадіди, встають в ряди захисників, щоб вберегти отчий край. І Віктор Кеслер, котрий пішов у безсмертя, це не лише відважний воїн, але й наша велика гордість, приклад безстрашної мужності та відваги. Його втрата – насамперед важкий біль для батьків. Герою – низький уклін, батькам – наша шана, повага та безмежна вдячність за виховання сина-патріота, - зазначив у своєму виступі перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Цепух.

                 Тож нехай цей пам’ятник не дасть забути нам і майбутнім поколінням ціну свободи та незалежності. Нехай навічно закарбується у пам’яті нащадків ім'я Віктора Кеслера та всіх захисників, які загинули за майбутнє, за мирне небо над Україною. Адже допоки ми живі – житиме пам'ять про героїв усіх поколінь. Житиме вічно, житиме в наших серцях, бо герої не вмирають.

                 Відділ інформаційної діяльності та комунікацій
                 з громадськістю апарату райдержадміністрації

                 Назад

                 Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                 Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                 Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                 Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua