back

 

 

 

3 червня 2020 року

Конкурс «МедіаЧе»-2020: переможці визначені, але ще не оголошені

Учора, 2 червня, оргкомітет конкурсу «МедіаЧе» підбив остаточні підсумки змагання журналістських робіт поточного року.

Нагадаємо, у 2020 році на конкурс було прийнято 78 матеріалів від 27 медійників. Після ознайомлення з ними оргкомітет обрав для участі у фіналі 12 робіт. 

На другому етапі конкурсу матеріали-фіналісти оцінювало спеціально скликане журі, до складу якого увійшли відомі в області журналісти та експерти медіагалузі: Наталія Бушай, Ірина Гайова, Надія Дерев’янко, Сергій Народенко, Павло Пущенко, Ірина Синельник.

Підсумувавши оцінки журі, оргкомітет визначив переможців конкурсу "МедіаЧе"-2020 у тематичних номінаціях: «Дякуємо медикам!», «Молодь Чернігівщини», «Реформи на Чернігівщині» та «Чернігівщина патріотична».

Тим часом переможця у загальній номінації - "Чернігівщина: голос спільноти" - обрала аудиторія під час онлайн-голосування, яке тривало з 28 до 31 травня.

Усі фіналісти конкурсу отримають пам'ятні дипломи, а переможці - ще і грошову винагороду.

Оголошення переможців відбудеться безпосередньо на церемонії нагородження, яка запланована на 12 червня.

Оргкомітет конкурсу «МедіаЧе»

***

28 травня 2020 року

Конкурс «МедіаЧе»-2020. Перші підсумки та старт онлайн-голосування

Учора, 27 травня, оргкомітет конкурсу журналістських робіт «МедіаЧе» 2020 року завершив перший етап оцінювання поданих матеріалів. До фіналу конкурсу вийшли 12 різнопланових робіт — по три у кожній з номінацій:

***

21 травня 2020 року

«МедіаЧе-2020» на першому етапі оцінювання

Прийом матеріалів на конкурс журналістських робіт «МедіаЧе» 2020 року завершився опівночі у ніч на 19 травня.

Загалом на конкурс прийнято 78 матеріалів від 27 медійників.

  • «Чернігівщина патріотична» — 19;
  • «Молодь Чернігівщини» — 27;
  • «Реформи на Чернігівщині» — 22;
  • «Дякуємо медикам!» — 10.

Наразі члени оргкомітету конкурсу знайомляться з поданими матеріалами та проводять перший етап оцінювання.

До 26 травня оргкомітет має визначити фіналістів — три кращі роботи у кожній з чотирьох тематичних номінацій.

Відтак фіналісти змагатимуться за перемогу у номінації «Чернігівщина: голос спільноти» під час відкритого онлайн-голосування. Одночасно переможців у тематичних номінаціях визначатиме спеціально скликане журі.

Оргкомітет конкурсу «МедіаЧе»

***

8 травня 2020 року

Оголошено конкурс журналістських робіт «МедіаЧе-2020». Дедлайн —  18 травня

На Чернігівщині 11 травня стартує обласний конкурс кращих журналістських робіт — «МедіаЧе». Цього року він проводиться вже вп’яте. Прийом матеріалів триватиме до 18 травня включно. Усі фіналісти отримають пам’ятні дипломи, а переможці — грошові премії.

На конкурс «МедіаЧе» 2020 року приймаються текстові та аудіовізуальні матеріали, оприлюднені у вітчизняній пресі, в інтернет-виданнях, на телебаченні та радіо з 1 травня 2019 року до 10 травня 2020 року включно.

Конкурсні матеріали приймаються у чотирьох номінаціях:

  • «Чернігівщина патріотична»;
  • «Молодь Чернігівщини»;
  • «Реформи на Чернігівщині»;
  • «Дякуємо медикам!»

Заявки на участь можуть бути подані до  23:59 18 травня на адресу електронної пошти konkurs.media.che@gmail.com.

Для матеріалів, оприлюднених в Інтернет-виданнях, надається активне гіперпосилання на матеріал; для матеріалів з друкованих ЗМІ — текст та сканована сторінка видання, для матеріалів телерадіоорганізацій — посилання на аудіо- чи відеозапис та сканкопія ефірної довідки. Також у заявці слід вказати прізвище та ім’я автора, контактний  номер та номінацію, на яку подається матеріал. Учасники можуть подати на конкурс не більше двох матеріалів у кожній з номінацій.

Члени оргкомітету «МедіаЧе» оберуть кращі матеріали, що пройдуть у фінал конкурсу — по три у кожній з номінацій. На другому етапі кращих з кращих визначить вже експертне журі.

Усі матеріали-фіналісти автоматично беруть участь у номінації «Чернігівщина: голос спільноти», де лідера обере аудиторія за допомогою онлайн-голосування.

Крім того, цього року на конкурсі запроваджена спеціальна номінація — «Відзнака голови Чернігівської ОДА», тут лауреата за професіоналізм та дотримання журналістських стандартів визначить голова Чернігівської обласної державної адміністрації.

Детальні умови конкурсу та опис номінацій викладені у Положенні про проведення конкурсу журналістських робіт для медійників Чернігівщини «МедіаЧе» у 2020 році.

Оголошення та нагородження переможців відбудеться у червні та буде приурочене до Дня журналіста. Остаточну дату та формат церемонії нагородження оргкомітет визначить згодом — залежно від карантинних обмежень, що діятимуть на той час.

Довідково. Організатори конкурсу «МедіаЧе» — обласна організація Національної спілки журналістів України, Асоціація регіональних ЗМІ, «Професійна спілка працівників мас-медіа міста Чернігова» Всеукраїнської «Незалежної медіа-профспілки України» та Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

Конкурс «МедіаЧе» проводиться на Чернігівщині уп’яте. На перший конкурс, проведений як експеримент у 2016 році, надійшло 38 матеріалів. На конкурс 2019 року — 84. Переможцями минулого року стали: Наталія Іващенко — у номінації «Реформи на Чернігівщини», Віра Курико — «Чернігівщина патріотична», Наталія Скляренко — «Молодь Чернігівщини», Павло Солодовник — «Чернігівщина: голос спільноти».

Оргкомітет конкурсу «МедіаЧе»

* * *

Конкурс «МедіаЧе» 2019 року

* * *

Конкурс «МедіаЧе» 2018 року

* * *

Конкурс «МедіаЧе» 2017 року

* * *

Конкурс «МедіаЧе» 2016 року

 

Останні новини

Анонси
 

 

Погода