back

Фахівці онкодиспансеру поїдуть стажуватися до Польщі у жовтні

30-09-2016 | 15:37

Така можливість для фахівців Чернігівського обласного онкологічного диспансеру – результат перемовин з польською делегацією, яка 24 вересня завітала до медичного закладу. Такий крок представники Великопольського воєводства пояснюють готовністю ділитися своїм досвідом із лікарями Чернігівщини щодо реформування та втілення новацій у медичному секторі.

За словами керівника делегації, члена уряду Великопольського воєводства Лєшєка Войтасяка, вже є спільний план співпраці з Чернігівською областю, де одним із пунктів  і значиться медицина.

Як зазначив головний лікар онкодиспансеру Валерій Зуб, досягнута домовленість щодо стажування фахівців онкодиспансеру в Польщі. Йдеться про хірургів, гінекологів та лікарів-ЛОР. Це дасть можливість нашим лікарям оволодіти кращими практиками європейської медичної освіти.



За інформацією КЛПЗ «Чернігівський обласний онкологічний диспансер»