back

Підсумки конкурсу проектів інститутів громадянського суспільства

27-12-2016 | 15:09

Цьогоріч у рамках обласної Програми сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства «Чернігівська громада» на 2016-2020 роки реалізовано п’ять громадських конкурсних пропозицій.

Як повідомлялося раніше, за фінансової підтримки з обласного бюджету створена музейна кімната, організовано конкурс юнацького патріотичного малюнку, проведено соціологічне дослідження думки населення області. Ще два проекти стосувались теми децентралізації.

Загалом у 2016 році на конкурс надійшло 9 заявок. Конкурсна комісія у складі представників громадськості та облдержадміністрації сформувала їх рейтинг і визначила переможців. Серед них – громадська організація (ГО) «Асоціація регіональних ЗМІ», Чернігівська міська ГО Суспільної Служби України, Чернігівська міська ГО «Юридична клініка «Бона Менте», Чернігівський обласний осередок Всеукраїнської ГО «Ліга соціальних працівників України» та Міська ГО «Асоціація безперервної фахової освіти «АТЕНЕУМ». Свої проекти вони реалізовували з липня по жовтень 2016 року.

Підсумки проведеної роботи підбили учасники засідання конкурсної комісії вчора, 26 грудня. Комісія схвалила звіти інститутів громадянського суспільства та затвердила підсумкові висновки.

Усі розглянуті проекти виконані в повному обсязі – таке рішення прийняли члени комісії.

Детальнішу інформацію про реалізацію та результати конкурсу можна отримати за посиланням

Протокол № 3 від 26.12.2016 засідання конкурсної комісії Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації для розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу виконання (реалізації) програм (проектів, заходів) інститутів громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається підтримка за рахунок коштів обласного бюджету в 2016 році

 

 

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю ОДА