back

Голова облдержадміністрації Валерій Куліч: на механізм прямих оплат з жовтня має перейти якнайбільше медичних закладів Чернігівщини

10-07-2018 10:26

В області необхідно активізувати роботу з підписання декларацій про вибір лікаря, щоб уже з наступного кварталу якомога більше медичних установ напряму фінансувалися Національною службою здоров’я. На цьому під час оперативної наради з керівниками структурних підрозділів ОДА наголосив голова облдержадміністрації Валерій Куліч.

За інформацією обласного Управління охорони здоров’я, протягом минулого тижня кількість підписаних декларацій зросла на понад 32 тисячі і станом на 7 липня перевищила 300 тисяч екземплярів.

Лідерство продовжує утримувати Корюківський центр первинної медико-санітарної допомоги, який вже має підписаними 56% угод. У Семенівському районі таких — 46%, у Новгород-Сіверському — 41%, у Борзнянському — 38%.

Особливу увагу голова ОДА звернув на ситуацію у Ніжинському та Прилуцькому районах. Так, якщо у міському ЦПДСМ Ніжина вже підписали 47% запланованих договорів, то у районному — лише 3%. Прилуцький районний ЦПДСМ має 10% договорів, міський — 24%. Як запевнили головні лікарі цих установ, основна причина затримки — недостатня кількість комп’ютерної техніки. Проте проблема вирішується і робота з підписання декларацій пожвавішає вже найближчими днями.

Голова облдержадміністрації акцентував ще на одному аспекті медичної реформи: роз’яснювальній та організаційній роботі з самотніми людьми похилого віку, які не мають можливості особисто дістатися медустанови для підписання декларації. У кожної такої людини, переконаний Валерій Куліч, медики повинні побувати самі і допомогти з оформленням відповідних документів.

Стан переходу медичних закладів області на роботу з пацієнтами на нових умовах детально аналізуватиметься відтепер щотижня. Керівники районів, де підписали найменше декларацій, особисто звітуватимуть про причини зволікання.

 

Департамент інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації.

Останні новини

Анонси 

 

 

 

Погода