back

11 переробних підприємств Чернігівщини отримали грант за програмою «єРобота»

13-09-2023 | 17:08

Грантові кошти, а це 50 мільйонів гривень, агровиробники регіону зможуть використати на встановлення млину, ліній виробництва пелет, обладнання для розведення птиці та корів, виробництва олії та круп, переробки ягід тощо.

Сфера переробки – не єдиний напрям урядового проєкту "єРобота". Підприємці Чернігівщини мають змогу отримати мікрогранти на відкриття чи розвиток власного бізнесу, на закладки саду та виноградарства, тепличного господарства, гранти на реалізацію стартапу (у тому числі в сфері ІТ), а також кошти на навчання ІТ-спеціальностям.

Нагадаємо, урядовий проєкт "єРобота" включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Подати заявку на отримання гранту можуть як підприємці-початківці, так і люди, що вже мають досвід у бізнесі.

Проєкт запущено з ініціативи Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля,  Міністерства економіки України спільно з Міністерством цифрової трансформації України, Міністерством аграрної політики та продовольства України, Державною службою зайнятості України та Ощадбанком за підтримки «Проєкту підтримки Дія», що реалізується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Швеції.

Подати заявку на участь у проєкті «єРобота» можна через портал Дія.

Консультації на Telegram-каналі.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації