07-03-2025 | 13:34
Станом на кінець грудня 2024-го в області діяли 16 міжнародних і 15 локальних партнерських організацій, що співпрацюють з Освітнім кластером. Вони планують продовжити свою роботу в новому періоді, про що повідомили під час координаційної наради в Управлінні освіти і науки Чернігівської ОДА.
«Чернігівщина – одна з областей, де працює найбільше партнерів. Хоча регіон прикордонний, ситуація тут більш стала, тому організації, які займаються довгостроковими розвитковими чи відновлювальними проєктами, обирають саме Чернігівщину для їх реалізації», – розповідає Маргарита Ремаренко, національна координаторка Освітнього кластера.
Про результати попередньої співпраці та існуючі потреби освітньої галузі регіону під час наради розповів начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА Юрій Музика.
«Хочу подякувати кожному за небайдужість і довготривалу підтримку. Я впевнений, що в колаборації з вами ми зможемо зробити ще більше для розвитку освіти області, зокрема для покращення якості навчання», – звернувся до присутніх Юрій Музика.
Зі свого боку представники партнерських організацій презентували активності, що заплановані в 2025 році.
«У фокусі – облаштування укриттів, цифрових центрів та просторів, дружніх до дитини, навчання педагогів. Також передбачаються заходи з надолуження освітніх втрат та надання психоемоційної підтримки школярам і вчителям», – підсумувала Маргарита Чайка, співкоординаторка Освітнього Саб-кластера Північного регіону.
Управління освіти і науки Чернігівської
обласної військової адміністрації