back

Депутати Чернігівської обласної ради ухвалили звернення про підтримку Президента Володимира Зеленського

14-03-2025 | 14:50

На 22-й сесії Чернігівської обласної ради 8 скликання серед інших питань розглянули звернення про підтримку Президента України Володимира Зеленського та його принципу «нічого про Україну без України». Участь у сесії взяв начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус та його заступники – Дмитро Синенко, Жанна Шерстюк і Сергій Зенченко

«Ворог не зміг зламати нас, тому росія розгорнула масштабну кампанію, щоб дискредитувати військово-політичне керівництво України та побороти супротив народу. Україна повинна сидіти за столом перемовин, коли йдеться про майбутнє нашої країни. Тільки народ України може вирішувати свою долю, але точно не путін чи хтось інший зі світових лідерів. Заявляємо про непохитну підтримку Президента України Володимира Зеленського та його принципу «нічого про Україну без України». Наголошуємо на неприпустимості проведення перемовин щодо України без української сторони», - йдеться у зверненні.

Рішення про підтримку Президента України Володимира Зеленського ухвалили 42 депутати Чернігівської обласної ради.

«Це звернення про єдність. Єдність всього світу навколо нашої держави, навколо українців. Нам сьогодні дуже важко – 11 років триває війна, 3 роки – повномасштабна. Сьогодні Україна бореться. Україна точно має право на справедливий мир. І дуже важливо, щоб увесь світ це розумів і нас підтримував. Хочу подякувати депутатам за підтримку Президента України Володимира Зеленського і за єдність. Наша сила – в єдності», - сказав В’ячеслав Чаус.

«Це звернення про те, що за Україну ніхто не може вирішувати проблеми України. Україна – значить з українцями. Ось коротка суть цього звернення», - зазначила голова Чернігівської обласної ради Олена Дмитренко.

«Російська агресія не зупиняється, щоб дестабілізувати ситуацію в Україні та у наших міжнародних партнерів. Але українська нація вже довела, що ми сильні. Лише в єдності наша сила. Тому лише нам обирати наш шлях. Тому ми підтримуємо нашого Президента Володимира Зеленського і його позицію. Ми боремося за наш суверенітет і незалежність. Тому єднаймося, допомагаймо Збройним силам України. Разом до перемоги», - сказала депутатка Чернігівської облради Олеся Кісленко.

Також на сесії родинам загиблих захисників передали Почесні відзнаки Чернігівської обласної ради "За мужність і вірність Україні".

Грамоти і подяки від різних установ отримали волонтери, латвійські друзі і працівники місцевого самоврядування.

Депутати ухвалили й ряд інших рішень. Зокрема, про внесення змін до Стратегії сталого розвитку Чернігівської області на період до 2027 року. Це важливий стратегічний документ для Чернігівщини, який потребував актуалізації.

Також на сесії вирішили створити комунальний заклад «Чернігівський обласний центр підготовки громадян до національного спротиву» Чернігівської обласної ради.

«Це те, з чим нам дуже довго жити. Ми повинні готуватись, маючи такого сусіда. І це не залежить від того, як швидко ми досягнемо справедливого миру», - акцентував В’ячеслав Чаус.

 
 
 
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації