Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  


                 11 Лютого 2019 17:13

                 Новини з ОТГ: короткий дайджест

                 Минулого тижня у Салтиковій Дівиці Куликівської ОТГ розпочали будівництво нової лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини за кошти державного бюджету в рамках програми «Сільська медицина». Загальна вартість проекту — понад шість мільйонів гривень, в тому числі співфінансування із селищного бюджету — 621,4 тисячі гривень.

                 Завершити роботи планують у вересні цього року.

                 Сновська ОТГ

                 У Сновську розпочали капітальний ремонт будинку культури. Вартість проекту — понад 1,35 мільйона гривень. Фінансування здійснюється за рахунок державної субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій. При цьому з міського бюджету виділено майже 40,7 тисячі гривень.

                 Кіптівська ОТГ

                 Фахівець з оцінки, навчання та моніторингу американської компанії DEXIS CONSULTING GROUP Макс Шанстрьом вивчав результати реалізації проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» в Кіптівській громаді. Завдяки проекту зібрано повну інформацію про земельні ресурси громади, виготовлено картографічну основу, встановлено спеціальну програму, яка дозволяє землевпоряднику сільської ради, не виходячи з кабінету, бачити в он-лайн режимі кожен клаптик землі.

                 А в Сосницькій та Коропській громадах жителі думають над проектами, які можна подати на конкурс «Громадський бюджет». Прийом заявок триває. До речі, у Сосницькій ОТГ на "бюджет участі" виділили 250 тисяч гривень.

                 Департамент інформаційної діяльності та
                 комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

                 Назад

                 Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                 Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                 Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                 Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua