Оновлено 25.07.2025
До уваги підприємств та організацій громадських організацій осіб з інвалідністю
Інформуємо, що на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 17.07.2013 р. № 518 розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 19.08.2013 р. № 339 (зі змінами) створено Комісію з питань надання дозволу на право користування пільгами з оподаткування та надання фінансової допомоги та цільової позики для підприємств та організацій громадських організацій осіб з інвалідністю обласної державної адміністрації (далі – Комісія).
Склад Комісії з урахуванням кадрових змін затверджено розпорядженням начальника обласної військової адміністрації від 23.12.2024 р. № 991.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.2022 р. № 323 дозволи на право користування пільгами з оподаткування для підприємств та організацій громадських об’єднань осіб з інвалідністю, строк дії яких закінчився в період дії воєнного стану в Україні, продовжуються на період його дії та протягом двох календарних кварталів після його припинення або скасування.
Положення Порядку надання дозволу на право користування пільгами з оподаткування для підприємств та організацій громадських організацій осіб з інвалідністю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.08.2007 р. № 1010, на період дії воєнного стану на території України та протягом двох календарних кварталів після його припинення або скасування не застосовуються, крім випадків надання дозволів на право користування пільгами з оподаткування для підприємств та організацій громадських об’єднань осіб з інвалідністю, які раніше не зверталися за такими дозволами, та для підприємств та організацій громадських об’єднань осіб з інвалідністю, яким необхідно отримати зазначені дозволи на періоди, що слідують за двома календарними кварталами після припинення або скасування воєнного стану в Україні.
Документи на розгляд Комісії у визначені законодавством терміни подавати Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації.
Контакти: секретар Комісії Шкляревська Катерина Павлівна, тел. +380 462 728 080
До уваги підприємств та організацій громадських організацій осіб з інвалідністю
Обласна державна адміністрація інформує, що на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 17.07.2013 р. № 518 розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 19.08.2013 р. № 339 (зі змінами) створено комісію з питань надання дозволу на право користування пільгами з оподаткування та надання фінансової допомоги та цільової позики для підприємств та організацій громадських організацій інвалідів обласної державної адміністрації.
Документи на розгляд комісії у визначені чинним законодавством терміни подавати Департаменту соціального захисту населення.
Контакти: секретар Комісії Шкляревська Катерина Павлівна, тел. +380 462 728 080